26
Tem

2019 Ev Dekorasyon Trendleri

Ev dekorasyonunda moda tıpkı kılık kıyafet modası gibi çok hızlı değişiyor hatta aynı hızla desek yersiz bir tespit olmaz. Her birimiz kendi yaşam ortamımız olması sebebiyle kendimizi rahat hissetmek istiyoruz ve bu rahatlığı sağlamak için belirli etmenler gerekiyor ve bu biraz göreceli bir kavram. Kendinizi klasik çizgiler ile sarayda hissetmek isteyebileceğiniz gibi spor bir sıklıkla da günün stresini atmak isteyebilirsiniz.

Mutfakta Ahşap Dolap

Ahşap insan sağlığı ve dayanıklılığı sebebiyle uzun yıllardır tercih edilen bir üründür. Daha öncesinde ahşap ürünlerin üzerine lamine kaplama yapılırken şimdilerde doğal halleriyle tercih ediliyor. Ceviz ya da meşe ağaçları oldukça revaçta. Sağlık açısından da düşündüğümüz takdirde bu ürünler neredeyse doğada var olduğu gibi evimize taşınıyor

Mobilyada Asimetri

Yemek masası ya da orta sehpada hatta raflarda asimetri desenleri kullanabilirsiniz. Asimetri iskelete sahip bir orta sehpa hem şık hem de spor bir görüntü sağlayarak dekoru destekleyebilir, günün stresinden evinizde sizleri uzaklaştırabilir.

Retro

Asla tükenmeyen her 5 yılda yeniden moda olan ürünler. Buna tam anlamıyla eskiye dönüş ya da eskinin moda olması diyebiliriz. Eski eşyalarınızı ya da eskitme uygulanan yeni ürünlerinizi dekorasyonda kullanabilirsiniz.